7 Responses

  1. Adanada en iyi özel güvenlik şirketi afc temiz güleryüzlü disiplinli en iyi hocalar ve en iyi eğitim afc de Afc ile görüşmeden baska şirkete gitmeyin pişman olmassınız

  2. Benim özel kimlik kartım var önce üç şirkete gittim birine kayıt yaptırdım daha sonra AFC Özel güvenlik ge gittim ilgi alaka insana insan gibi davranıs sadece afc de gördüm kayıdımı geri alıp afc ye yaptırdım benim kimliğim yenileme zaden şirketin kurucusu yönetıcisi ve üç dersin hocası Kriminalci adanada tek herkese tafsiye ederim selamlar.

  3. Afc Özel Güvenliği tavsiye ederim arkadaşlar. İlgi, alaka, hoşgörü en önemlisi alanında uzman kişi ve şirketin kurucusu Halil Can Hoca’nın da ders anlatımı yapıyor olması. Tercihinizi Afc Özel Güvenlik şirketinden kullanırsanız Halil Can Hoca’nın farkını anlarsınız.

  4. Afc Özel Güvenliği tavsiye ederim arkadaşlar. İlgi, alaka, hoşgörü en önemlisi alanında uzman kişi ve şirketin kurucusu Halil Can Hoca’nın da ders anlatımı yapıyor olması. Tercihinizi Afc Özel Güvenlik şirketinden kullanırsanız Halil Can Hoca’nın farkını anlarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir